Lista autorów VIII Przestrzeń wyobraźni

Autorzy i tytuły prac zakwalifikowanych do wystawy

Jarek Yarki Bambynek Bielsko-Biała „Nocą”, „Spa”, „We mgle”
Jarosław Bernatowicz Poznań „XXX”, „Łąka”
Paweł Bieniewski Chotomów „Barwy jesieni”, „Na fali”, „Surfer”, „Wiosna”, „Zawijas”
Ireneusz Bilski Trzebnica „Portret Mateusza”
Marcin Bublewicz Gryfice „Buszujące w sepii”, „Kolory lata”, „Konfrontacje”, „Polskie drogi”
Małgorzata Budzisz Radom „Po drugiej stronie snu”
Dariusz Ceglarek Luboń „Dmuchawce II”, „Mimikra”, „Wewnętrzny spokój”
Ewa Ceglarek Luboń „Azalia 1”, „Makowe flamenco”, „Poszukiwanie wiosny II”, „Za szkłem”
Iwona Czerniak Wrocław „Droga do domu”, „Przejażdżka po Wrocławiu”, „To tylko film”, „Zamurowana”
Agnieszka Domanowska Ciechocinek „XXX”, „Planeta Ziemia”
Cezary Dubiel Szczecin „Dotknąć znaczy uwierzyć”, „Dywan”, „Jak samolot”, „Kłosy”, „Na moście”, „Rytm kroków”
Bartosz Fajge Warszawa „Warszawa skrajności”
Marek Grum  Police „Roztocze 3”
Jarosław Gwoździk Poznań „XXX”, „Don Basilio”, „Stara kasa”, „Stara lipa”
Bogumiła Jarecka Kraków „Alchemia”, „Autoportret”, „Inny wymiar”, „Ślad bytności”, „Ze wstążką”, „Czarodziejskie lustro”
Kasia Jędrzejczyk Łódź „Bez tytułu”
Łukasz Kimnes Biała Podlaska „Most”
Anna Klinkosz Koszalin „Abstrakcja”, „Dolina Odry”
Szymon Kropaczewski Poznań „Blokowisko jak z bajki”
Witold Krumplewski Zielona Góra „Maski 1”, „Maski 2”, „Maski 3”, „Światło i cień 3”, „Z cyklu kamienne obrazy 1”, „Z cyklu kamienne obrazy 2”, „Z cyklu kamienne obrazy 3”
Jarosław Kulczyński Sady „Waterworld”, „Jazda”, „Moon Bike”, „Na okrągło”, „Zachód mrozem malowany”
Maciej Kuzior Luboń „Bagdad Cafe”, „Czas odhumanizowany”, „Kolumny”, „Puzzle” „Rytmy miasta”, „XXX 1”, „XXX 2”
Dorota Kycia Józefosław „Corse Castaniccia”, „Corse Centuri”, „Portret córki”, „Skrzyp polny”
Natalia Lewandowska Poznań „Bez tytułu 1”, „Bez tytułu 2”, „Bez tytułu 3”, „Bez tytułu 4”
Beata Makowska Kraków „Drzewo”
Agnieszka Markowska Częstochowa „Kanał”
Zbigniew Markowski Lubliniec „Barwy nocy”, „Czerwone”
Małgorzata Moniuszko Niewodnica Korycka „W podróży”
Patryk Moriak Wrocław „Niebiańska wyspa”, „Przestrzeń wyobraźni”, „Spirit of Loch Scavaig”
Elżbieta Pyrka Biała Podlaska „Ślizgi po wodzie”, „W górę i w dół”
Monika Radomińska Łódź „Historia mojego miasta”
Joanna Rybczyńska Warszawa „4 Pory roku jesień”, „4 Pory roku wiosna”, „Portret kobiety”, „Stoicki spokój”
Danuta Salamon Piekary Śląskie „Tabula rasa”
Piotr Skrzypek Skórzewo „Szeregowcy”
Woytek Smółkowski Wyszków „Bez tytułu”, „Port”, „Przyjaciółki”, „Drzewa”, „Las”, „Łubin”, „Pąk”
Małgorzata Sokała Poznań „Ku górze”, „W zamkniętym oknie”
Agnieszka Stachowiak Poznań „XXX”, „Zdobywca”
Leszek Szostek Zgorzelec „Burza”
Małgorzata Szymankiewicz Poznań „Ekipa”, „Okno na podwórze”
Anna Toch Lądek Zdrój „Jak wiatr”, „Małgosia”, „Nastka”, „Niedziela 2”, „Pierwsze zdjęcie”, „Regina”, „Uśmiech”, „Krajobraz z ptakami”
Joanna Urban Częstochowa „Oni”, „Zatopione miasto”
Ela Waszczuk Kołobrzeg „Marzenia senne 1”, „Marzenia senne 3”
Katarzyna Wojciechowska Ostrów Wielkopolski „Strata”, „Zapomnienie”
Anna Worowska Białystok „Brzozy”, „Śnieg”, „Tafla 2”, „Trawy”
Dominika Zadrożna Warszawa „Wspomnienie”
Daniel Zasina Poznań „W odbiciu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.