Prace zakwalifikowane

Prace zakwalifikowane do projekcji multimedialnej
XV Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Przestrzeń wyobraźni”

Bożena Andrzejewska Piła „0”, „1”, „2”.
Magdalena Bednarska Katowice „Cienie”, „Zapomniany”.
Karolina Białecka Rychwał „Dymowy taniec”.
Katarzyna Bekier Bydgoszcz „Czerwcowy czas”, „Granica”, „Impresja”, „Jesień w mieście”, „Motyl”, „Na bydgoskim bruku”, „O o okręgi”, „(Od) blaski 1”, „(Od) blaski 2”, „Odbicie”, „Okna wyobraźni 2”, „Panta rhei 2”, „Perspektywa”, „Powtarzalność”.
Anna Boyarskaya Katowice „Księżyc”.
Piotr Ciesielski Kraków „Droga do nieba”, „Fontanna”, „Spirala”.
Artur Czarnecki Zielona Góra „Guben”, „Plaster miodu”, „Po drodze do nieba”, „Światłowód”, „Wyjście z cienia 1”, „Wyjście z cienia 2”.
Marta Czerwińska Szczecin „Jak we śnie”, „Pomiędzy światłem a cieniem”, „W biegu”, „W kałuży”.
Joanna Denes Wrocław „Dziewczynka z ptaszkiem w klatce”, „Dziewczynka z rabatką”, „Jedna połowa”.
Krzysztof Gałek Łysa Góra „Jesienne wspomnienie”, „Klucz”, „Mętne poczynania”, „Muzyczne inspiracje – bas”, „Muzyczne inspiracje – gitara”, „Muzyczne inspiracje – trąbka”, „Otchłań dusz”, „Pink Floyd inspiration”, „Pytania”, „Spirytualnia”.
Iwetta Gintowt-Paprocka Liszki „Maty”, „Bez tytułu”, „Fasada”, „Formy”, „Geometrycznie”, „Męski świat”, „Nocne gry”, „Parking”, „Syn”, „Wjazd”, „Zieleń miejska”.
Maja Husko Łódź „Miasto nocą”, „Art 1”, „Art 2”.
Tomasz Juszkiewicz Koszalin „Do nieba… do piekła… I, V, VI, VII, X, XIII”.
Agnieszka Kacprzak Błonie „Ciało”.
Anna Karczmitowicz Chełmek „Magia natury”, „Mozaika”.
Piotr Kaźmierczak Szczecin „Drzwi”, „Fasada”, „Great start”, „Lemingi”, „Leśny poranek”, „Na dachu”, „Robotnicy”, „Ruiny”, „Ślady”, „Soczewki”, „Stado”, „Warsztat”, „Wysepka”.
Dorota Kiełkucka-Zając Kraków „Brzózkowe inspiracje”, „Kiedy wierzba płacze”.
Anna Kowalczyk Warszawa „Na osiedlu”, „Pamiętajmy”, „Przerwa w podróży”, „Q”, „W trawach”, „Wehikuł czasu”, „Wielki błękit”, „Wśród słonecznych traw”.
Beata Makowska Kraków „Biały uśmiech”, „Rytmy”.
Tomasz Okoniewski Korczyna „Smolarz I, II, III, IV, V, VII, VIII, X”.
Katarzyna Olter Piła „Emanacja”, „Energia”, „Las”, „Maki”, „Mętność”, „Milczenie jest…”, „Morze”, „Mrowisko”, „Rejs”, „Rzeka”, „Sen”, „Spojrzenie”, „Szyderstwo”, „Uległość”, „Zima”, „Żywiołowość”.
Agnieszka Radlak Kraków „Miejsca naznaczone B”, „Schody do nieba”, „U kresu a”, „U kresu b”.
Łukasz Resiak Świdnik „Pejzaż liryczny 9, 16, 18”.
Sławomir Siełacz Płoty „Leśna struga”, „Morskie opowieści 1, 2”, „Poranne mgły 1, 2”, „Pory roku 2”, „Radość poranka”, „Słoneczny kwartet”, „Śpicie?”, „W poszukiwaniu tęczy 1, 2”, „W zimowej szacie 1, 2, 3”, „Zwierciadło”.
Ewa Sierokosz Sandomierz „Cienie”, „Cienie 1”, „Dziwadło”, „Kolorowo”, „Magia muzyki”, „Magia muzyki 1”, „Maska”, „Podwójna tożsamość”, „Przenikanie”, „Skrywane oblicze”, „Ukryte w drzewie”, „Uwięzienie”, „Uwięzione monstrum”, „Uwięzione w drzewie”, „W dłoniach”, „W innej rzeczywistości”, „W innym świecie”, „W przestrzeni”, „W świetle”, „Z uśmiechem”, „Zaklęte drzewo”.
Adam Sowa Katowice „Dwa światy”, „Jesienny taniec”, „Od podwórka”, „Przenikanie”, „Spotkanie z przyrodą”, „Zew natury”.
Krzysztof Ślachciak Pobiedziska „0”, „11”, „18”.
Magdalena Tracz Kraków „Zakamarki”.
Łukasz Ułanowski Osielsko „Drzwi do marzeń”, „Gdzieś pod tęczą”, „Punkt”, „Uwertura”.
Iwona Wilczek Bielsko-Biała „Iluzje I, II”, „Sielsko, wiejsko”.
Radosław Wróbel Wrocław „Huta”, „Lis”, „Schody”, „Wiosna”.
Andrzej Ziemkowski Poznań „Architektura”, „Aurora borealis”, „Diamenty”, „Dziś w nocy umrze miasto”, „In vitro”, „Karuzela”, „Księżycowa sonata”, „Lądowanie na marsie”, „Mozaika 1, 2”, „Nowe pokolenie”, „Pawie pióro”, „Rtg”, „Strop gwiaździsty”, „Szaman”, „W labiryncie trójkątów”, „Wieża Babel”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.