Lista autorów X Przestrzeń Wyobraźni

Jarek Yarki Bambynek Bielsko-Biała „Juliette automne”, „Zakamarki dziś nie biorą”,  „Zakamarki pod 8”, „Złota rybka 1”
Jarosław Bernatowicz Poznań „Piasek i morze”, „Tylko piasek”
Paweł Bieniewski Chotomów „Surfer”, „Wiosna”
Ewa Ceglarek Luboń  „Ent”, „ Strzyga i Ent”, „Eteryczni”, „Zaduma”
Iwona Czerniak Wrocław „Bez tytułu”, „Droga do zatracenia”, „Gdzieś w górach”, „Niepokojący   pejzaż”, „W locie”, „W poświacie”, „Z wiatrem”, „Zmurowane”,
Cezary Dubiel Szczecin „Gdzieś w Zatoce Puckiej”, „Ławka”, „Łodzie”, „Portowe obrazki 1,2”
Krzysztof Glonek Włocławek „Rzeczka”
Jarosław Gwoździk Poznań „Anita”, „D – portret 2”, „Lilianna”, „M”, „Małgorzata II”, „Staromiejskie
klimaty I, II”, „Tadzio – zodiakalna ryba”, „Zakręcona”
Igor Kawecki Kraków „Synestezja”
Anna Klinkosz Koszalin „Bez tytułu”, „Domek”, „Drzewo”, „Impresja”, „Kutry”, „Łódki”, „Ptaki”, „Wzgórze”, „Zima w Rogalinie”
Krzysztof Krawczyk Barlinek „Leśna impresja”
Jarosław Kulczyński Sady „Droga w dół”, „Easy rider”, „Jadąc po dywanie”
Maciej Kuzior Luboń „Manhattany”, „Miasto na dziś”, „Sen o wielkim mieście”, „Szkice o gotyku”, „Transatlantyk”
Marcin Maliński „Francuskie śniadanie jak na moje oko I, II, VII”
Zbigniew Markowski Lubliniec „Spokojny spacerek”, „ Rowerek”
Bartosz Nowicki Katowice „Spóźnienie”
Jadwiga Nycz Kozy „Schody”, „Światłocień”
Jacek Ostrowski Włocławek „Centrala”, „Do końca”, „Działo”, „Kopalnia”, „Magazyn chmur”
Beata Podwysocka Olsztyn „Moje blokowisko”, „Mural”, „Świat na półkach”, Wszystko jest
możliwe”, „Zawirowany”
Elżbieta Pyrka Biała Podlaska  „Jesienna nostalgia”, „Lot z bocianem”
Katarzyna Smożewska Kraków „Bez tytułu II, VII, VIII, IX”, „Wiosna jazzowa”
Leszek Szostek Zgorzelec „Ściana”, „Ślad”, „Wschód słońca”
Anna Toch Lądek Zdrój „Alienacje I, II, III”
Piotr Wiktor Węcławski Świebodzin „Frey”, „Melancholia zmierzchu”, „Przemijanie”, „Zapomnienie”, „Żar”
Magdalena Węgorzewska „Egon Schiele w klatce ciała 4”
Andrzej Wojtkiewicz Poznań „Fatamorgana”, „Memento”, „Podniebny spacer”, „W czwarty wymiar”, „Zagubiony”
Kornel Wołodźko Toruń „Black Crow”
Czesław Zdanowicz Białystok „Zmiana czasu”
Andrzej Ziemkowski Poznań „W krainie Oz”, „Wierzby charbielińskie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.