My Koziorożce lista

Autorzy biorący udział w wystawach „My Koziorożce”

W 2001 i 2002 roku udział wzięli: Elizeusz Cieślik, Andrzej Kołodziejczyk, Leszek Lesiczka, Janusz Nowacki, Antoni Rut, i Stanisław Wojcieszak.

W 2003 roku udział wzięli: Elizeusz Cieślik, Paweł Cieślik, Leszek Lesiczka, Janusz Nowacki, Antoni Rut i Stanisław Wojcieszak.

W 2004 i 2005 roku udział wzięli: Elizeusz Cieślik, Paweł Cieślik, Andrzej Kołodziejczyk, Leszek Lesiczka, Antoni Rut i Stanisław Wojcieszak.

W 2006 roku z powodu likwidacji Galerii Fotografii przy ul. Św. Marcinie Spotkanie Koziorożców odbyło się w siedzibie Galerii przy ul. Starowiejskiej. Wystawa eksponowana była w Wirtualnej Galerii Fotoplastykon w internecie na stronie fotoplastykon.com.pl. Udział w wystawie wzięli Elizeusz Cieślik, Paweł Cieślik, Andrzej Kołodziejczyk, Leszek Lesiczka, Mirosław Mizera, Janusz Nowacki, Antoni Rut i Stanisław Wojcieszak.

W 2007 roku wystawa eksponowana była w Domu Kultury „Na Skarpie” w Poznaniu. Udział wzięli: Elizeusz Cieślik, Leszek Lesiczka, Mirosław Mizera, Antoni Rut i Stanisław Wojcieszak.

W 2008 roku wystawa eksponowana była w Muzeum Śremskim w Śremie. Udział wzięli Elżbieta Chojnacka, Andrzej Kołodziejczyk, Leszek Lesiczka, Mirosław Mizera, Antoni Rut i Stanisław Wojcieszak.

W 2009 roku po raz pierwszy wystawę „My Koziorożce” przemianowałem na „Salon Fotografii My Koziorożce” i zaprosiłem artystów z całej Polski. Salon odbył się pod Patronatem Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej. Udział wzięli Maciej Aleksandrowicz ze Wschowy, Andrzej Graba Grabowiecki ze Szczecina, Mateusz Karatysz z Międzyrzecza, Leszek Lesiczka z Poznania Srebrny Medal Fotoklubu RP, Mirosław Mizera z Poznania Złoty Medal Fotoklubu RP, Tomasz Okoniewski z Korczyna, Maksymilian Piłasiewicz z Augustowa Brązowy Medal Fotoklubu RP, Antoni Rut z Poznania Nagroda Dyrektora Muzeum Śremskiego, Monika Stachnik-Czapla z Krakowa Nagroda Prezesa Związku Artystów Plastyków, Hubert Stojanowski z Suwałk, Agnieszka Wasiak z Łodzi, Stanisław Wojcieszak z Poznania (poza konkursem). W Jury udział wzięli: Henryk Błachnio ZPAF przewodniczący, Janusz Kostrzewski AFRP, ZPAF, Rafał Jasionowicz – ZPAF.

W 2010 roku Salon odbył się w Galerii Polan 100 w Poznaniu pod patronatem Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Artystów Plastyków. Udział wzięli Andrzej Graba Grabowiecki ze Szczecina Srebrny Medal Fotoklubu RP, Jakub Halman z Wejherowa, Dorota Kiełkucka-Zając z Krakowa, Leszek Lesiczka z Poznania, Mirosław Mizera z Poznania, Tomasz Okoniewski z Korczyna Brązowy Medal Fotoklubu RP, Antoni Rut z Poznania Złoty Medal Fotoklubu RP, Monika Stachnik-Czapla z Krakowa Nagroda ZOP Związku Artystów Plastyków, Robert Szmelter z Gdyni, Stanisław Wojcieszak z Poznania (poza konkursem). W Jury udział wzięli: Stanisław Wojcieszak ZAP przewodniczący, Janusz Kostrzewski AFRP, ZPAF, Rafał Jasionowicz ZPAF, Andrzej Kołodziejczyk ZAP.

Dodaj komentarz